AMERİKA

Ameirka Öğrenci Vizesi Danışmanlığı
Amerika için şu anda sadece dil eğitimi programları için danışmanlık hizmeti vermekteyim. Farklı programları önümüzdeki dönemde portföüyme almayı düşünüyorum. 
Amerika'da dil eğitimine gidebilmek için F-1 öğrenci vizesi başvurusu yapmamız gerekmekte. Bunun için ilk etapta bir dil okuluna kaydolmanız ve I-20 belgesi temin etmeniz gerekiyor. Sonrasında konsolosluktan randevu alıp, yüz yüze mülakat gerçekleştiriyor ve o anda vize sonucunuzu öğrenebiliyorsunuz. 
Amerika vize görüşmesinde dikkat ettikleri konuların başında daha önceki yurtdışı seyahatlerinzi ve Türkiye'de ki kariyeriniz gelmekte. Bunlarda sorununuz yoksa vize alma ihtimaliniz her zaman oluyor. 

Amerika'da dil eğitimi düşünüyorsanız linkteki formu doldurabilirseniz durumunuzu inceleyip size en kısa sürede dönüş sağlayabilirim. 

https://necipoguz.com/vize-degerlendirme-formu

Ameirka Turist Vizesi Danışmanlığı

Amerika'ya turistik bir seyahat düzenleme planınız varsa bunun için Turist vizesi başvurusu yapmanız gerekmekte. Danışmanlık almayı düşünüyorsanız, linkteki formu doldurabilirseniz durumunuzu inceleyip size en kısa sürede dönüş sağlayabilirim. 

https://necipoguz.com/vize-degerlendirme-formu